Новини

ПАТ «КАМАЗ» представив новинку в ряду міського пасажирського електротранспорту - тролейбус КАМАЗ-65825 зі збільшеним до 20 км автономним ходом.
Згідно бізнес-плану поточного року, «КАМАЗ» має намір випустити 2,4 тис. Автомобілів нового покоління К5.
Нова розробка інженерів компанії - кар'єрний самоскид КАМАЗ-65807.
Триосний КАМАЗ-5350 (6х6) зарекомендував себе як надійний автомобіль підвищеної прохідності. За рахунок своїх технічних характеристик машина протягом багатьох років залишається затребуваною і популярною.
Автомобілі-мультиліфти на базі повнопривідних камазовский шасі є універсальною технікою для здійснення вантажно-розвантажувальних робіт і перевезення різних вантажів.
На заводі двигунів ПАТ «КАМАЗ» зібрана перша тисяча рядних 6-циліндровим двигуном КАМАЗ моделі 910 («Євро-5»).
На автомобільному заводі «КАМАЗа» зібрали перший самоскид нового перспективного сімейства К5 - КАМАЗ-6595, який призначений для роботи на великих промислових інфраструктурних об'єктах, в гірських і піщаних кар'єрах.
На автомобільному заводі «КАМАЗа» зданий в експлуатацію фарбувальний комплекс для фінішної доопрацювання лакофарбового покриття КАМАЗів перспективного модельного ряду.

На «КАМАЗі» проведена робота по переходу на випуск автомобілів з двигунами «Євро-5»: сертифіковані не тільки автомобілі нового покоління, а й вся серійна автотехніка.

У березні на автомобільному заводі ПАТ «КАМАЗ» планується почати пробну збірку абсолютно нових моделей - КАМАЗ-6580, КАМАЗ-65801 і КАМАЗ-65802.