НОВІ І ПЕРСПЕКТИВНІ

Камаз

У березні на автомобільному заводі ПАТ «КАМАЗ» планується почати пробну збірку абсолютно нових моделей - КАМАЗ-6580, КАМАЗ-65801 і КАМАЗ-65802.

Ці машини - представники важкого ряду сімейства перспективних автомобілів, на які буде встановлюватися самосвальная платформа. Вони призначені для роботи на будівельних майданчиках, гірських кар'єрах, в сільському господарстві. Новачки з часом замінять на дорогах самоскиди КАМАЗ-6520 і КАМАЗ-65201.

На нових моделях місце двигуна «Даймлер» займе Cummins новітньої серії G-класу. Дані мотори відрізняються компактними розмірами і невеликою масою, ефективністю витрати палива і витрат на експлуатацію, більшою потужністю, відповідають екологічному класу «Євро-5».

У автомобілів збільшиться вантажопідйомність і інтервал проведення сервісного обслуговування, що вкрай важливо в умовах сучасної конкуренції. Своїх споживачів вони порадують і автоматичною коробкою передач. У порівнянні з автомобілями аналогічного призначення, покращиться комфортабельність в кабіні і в підвісці. За рахунок збільшення навантажень на осі підвіски і зміни колісної формули зросте вантажопідйомність автомобіля. Чекаємо новинки!