Захист від контрафакту і перевірка справжності запчастини


ТОВ «Чернігівський Автоцентр КАМАЗ» реалізує тільки «Оригінальні запасні частини KAMAZ» - якісні та надійні запасні частини до автомобілів KAMAZ, які пройшли випробування і схвалені Науково-технічним центром ПАТ «КАМАЗ».  

ЧОМУ СЛІД КУПУВАТИ ТІЛЬКИ «ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ KAMAZ»?

Техніка КАМАZ створена, щоб виконувати роботу Високої складності в різних, навіть екстримальних умовах. Незважаючи на високі показники надійності, вузли та деталі вашого автомобіля можуть піддаватися критичним навантаженням, відчувати непрості реалії наших доріг. В результаті деякі деталі приходять в непридатність і вимагають заміни або ремонту. Напевно Ви звертали увагу на те, що після ремонту або заміни оригінальних деталей на неоригінальні,  кількість і частота поломок автомобіля збільшується. Як правило, така негативна тенденція пов'язана з установкою неякісних запасних частин контрафактної або альтернативної продукції, що не відповідає технічним вимогам ПАТ «КАМАЗ».
У підсумку установка таких запасних частин призводить: по-перше, до меншого ресурсу, замінена оригінальна деталь на альтернативну або контрафактну запасну частину служить на 30-70% менше; по-друге, альтернативна або контрафактна запасна частина починає неправильно працювати з перших хвилин установки на автомобіль і призводить до підвищеного зносу і псування суміжних деталей, що супроводжується новими поломками, причини яких Ви навряд чи зможете визначити правильно. Безумовно Ви економите на покупці запасної частини альтернативного або контрафактного виробництва, але Ви втрачаєте значно більше на зростанні амортизації Вашого автомобіля, частоті поломок і витрат на ремонт, на зростанні величини простоїв.

Купуючи «Оригінальні запасні частини KAMAZ» у офіційних дилерів ПАТ «КАМАЗ», яким є ТОВ «Чернігівський Автоцентр КАМАЗ», Ви забезпечуєте надійну і тривалу роботу Вашого автомобіля, скорочуючи фінансові втрати від простою і ремонту автомобіля.

ЯК ВІДРІЗНИТИ «ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ KAMAZ» ВІД АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ТА КОНТРАФАКТНОЇ?

Всі запасні частини реалізовані ТОВ «Чернігівський Автоцентр КАМАЗ» містять код ДЗЧ. Більшість альтернативних та контрафактних виробників замінюють цей номер на інший, для уникнення юридичної відповідальності за виробництво підробленої продукції. Зверніть увагу в нашому каталозі запасних частин на код ДЗЧ необхідної Вам запасної частини і не купуйте запасних частин з іншим кодом. 

УПАКОВКА 

Запасні частини поставляються у фірмовій упаковці KAMAZ з Використання системи захисту «Оригінал». 

 

Упаковка фирменная KAMAZ

На продукцію наноситься пломбувальний ярлик з випадковим кодом. Перевірити справжність запасної частини можна через інтернет. 

Звертаємо Вашу увагу на те, що з січня 2015 року запроваджено фірмова упаковка з новим дизайном.  

Упаковка фирменная KAMAZ

 

Нова самоклеюча бірка, звертаємо вашу увагу на те, що дана бірка впроваджена з червня 2014 року.

ПЕРЕВІРИТИ СПРАВЖНІСТЬ 

 Захисні властивості бірки полягають в нанесенні на неї унікального індивідуального коду захищеного спеціально нанесеним скретч-шаром, так само одним з властивостей бірки є її руйнування при розтині фірмової упаковки запасних частин ПАТ «КАМАЗ». 

Бирка KAMAZ

Для перевірки справжності продукції покупцеві необхідно:


1. Ввести код за цим посиланням 
2. У відповідь покупець отримає повідомлення з інформацією про товар, на якому повинен бути ярлик з відправленим кодом, або повідомлення про підробку. 

В даний час так само діє упаковка зі старим дизайном.

ОСОБЛИВОСТІ ФІРМОВОЇ УПАКОВКИ ДИЗАЙНУ 2012-2014 РОКИ

Упаковка фирменная KAMAZ 2012

Будьте уважні при придбанні запасних частин. Альтернативна та контрафактна продукція, як правило, значно дешевше оригінальної.