Запчастини

Чак KAMAZ є офіційним дилером ПАТ «КАМАЗ» (Росія) з продажу оригінальних запасних частин для автомобілів KAMAZ і атестованим сервісним центром в Україні.

На території автоцентру розташований власний склад і магазин з продажу оригінальних запасних частин КАМАЗ. Пропонуємо понад 3 000 найменувань запасних частин КАМАЗ, завжди в наявності запасні частини, які користуються найвищим попитом. У разі відсутності на складі і в магазині необхідних запчастин КАМАЗ, ми замовимо і привеземо їх за Вашою заявкою. Всі запчастини, представлені в магазині, проходять строгий контроль якості і допускаються до продажу тільки після технічних випробувань, проведених науково-технічним центром ПАТ «КАМАЗ». Таким чином, Магазин гарантує високу якість і справжність запасних частин. Продавці Магазину є кваліфікованими спеціалістами та готові надати всі необхідні консультації.

ТОВ «Чернігівський автоцентр КАМАЗ» надає офіційну гарантію на оригінальні запасні частини і аксесуари КАМАЗ (За винятком деталей і матеріалів, що піддаються природному зносу в процесі експлуатації автомобіля) при відсутності механічних та інших пошкоджень.

Гарантійний термін на запасні частини обчислюється з дати продажу покупцеві:

  • на запасні частини виробництва ПАТ «КАМАЗ» гарантійний термін встановлений в залежності від артикулу кожного виробу, в встановлених ТУ межах і вказується в паспорті виробу (при його наявності);
  • на запасні частини виробництва заводів-суміжників, діє гарантія якості заводу-виготовлювача.

Умови надання гарантії:

  • Запасна частина придбана у офіційного дилера ПАТ «КАМАЗ» • Установка запасної частини на автомобіль проведена в сертифікованих сервісних центрах ПАТ «КАМАЗ»
  • Дотримані норми періодичності проведення ТО на автомобіль     

 У період дії гарантії всі деталі, вузли і агрегати автомобілів КАМАЗ, несправні в результаті виробничого дефекту, шлюбу або неякісного виготовлення, будуть безкоштовно відремонтовані або замінені Чак KAMAZ.

Таким чином, купуючи запчастини в нашому Магазині, покупець отримує:

  • Впевненість в якості та оригінальності запасних частин
  • Гарантію якості
  • Впевненість в цінах, що купує запасні частини не переплачуючи
  • Економія часу при знаходженні потрібного продукту
  • Почуття комфорту при здійсненні покупки.
Власний магазин оригінальних запчастин Власний магазин оригінальних запчастин
Власний склад оригінальних запчастин Власний склад оригінальних запчастин
Доставка запчастин в будь-який регіон України Доставка запчастин в будь-який регіон України
Кваліфіковані фахівці Кваліфіковані фахівці