Пневмообладнання

Пневмообладнання вантажних автомобілів - виконавча електронна система, яка отримує дані від датчиків, кінцевиків, клапанів і безперервно обробляюча потік інформації, яка надходить в блок управління. Результатом аналізу даних стає послідовність сигналів, що посилаються виконавчим пристроям - клапанів та кранів, керуючим гальмами, КПП або АКПП, підвіскою вантажівки, підвіскою кабіни, а також підвіскою сидіння і навіть регулюванням рульового колеса, іншими допоміжними системами, здатними полегшити роботу водія.

Основними причинами відмови пневмосистем є:

  1. Попадання в систему різних рідин, пилу, бруду, сторонніх предметів в наслідок порушення герметичності. 
  2. Вихід з ладу блоку керування. 
  3. Фізичний знос.

При поломці пневматичної системи, електронного блоку управління порушується процес гальмування вантажного автомобіля. Дана поломка є неприпустимою, відповідно вимагає негайного усунення. Щоб уникнути неприємних ситуацій, необхідно систематично проводити ремонт пневмосистеми та технічне обслуговування. Для забезпечення безвідмовної роботи пневмосистеми, важливо проводити огляд автомобіля перед кожною поїздкою. Від цього залежить не тільки безпека водія, а й інших учасників дорожнього руху.

Профілактичний огляд пневмосистеми повинен включати в себе:

1. Перевірку роботи датчиків і манометрів.
2. Нагнітання необхідного тиску в ресивери.
3. Цілісність шлангів, з'єднань.
4. Відсутність в системі рідин.

Для проведення ремонту необхідно звертатися в сервіс, що має необхідне обладнання та інструмент для ремонту.

Наш автосервіс володіє необхідним обладнанням для діагностики і ремонту пневмосистем вантажних автомобілів (в тому числі, пневмопідвісок вантажівок і причепів).

Кваліфікований персонал з великим досвідом роботи в стислі терміни виконає послуги за доступними цінами з високою якістю.
 

Ремонт модулятора гальм
Ділянка з ремонту пневмооборудования